baner
 
 
 
 
baner
 

[bulderKorner]007 - uzupełnienie filmowe

Zanim jeszcze doczekamy się iPada w każdym domu, a co za tym idzie zapewne całkowicie elektronicznego wydania GÓR w którym będziemy mogli zamieścić filmy posród artykułów - musimy na obecną chwilę uzupełniać treści na naszej stronie ;)

Niestety nie sosób znaleść filmu z europejskiego tripu Daniela Woodsa - niemniej można zobaczyć kilka innych wspinaczy, którzy wcześniej uporali się z problemami ostatnio zrobionymi przez amerykanina.

Przejście Terremer 8C było trzecim w historii, po Fredzie Nicole (2005) oraz Paulu Robinsonie (2008), którego wysiłek został sfilmowany:


Inne problematy rejonu sieknięte przez Woodsa możan zobaczyć poniżej na filmie wyprodukowanym m.in. przez Nalle Hukkataivala.

Wracając do Paula Robinsona pierwsze powtórzenie Lost in the Hood 8B+ zostało zarejestrowane przez DeadPoint Magazine.


Nie może też zabraknąć filmowego newsa z The Big Island 8C zrobionego przez Francuza Vincenta Pochona:


Nalle Hukkataival pokazuje nie tylko klasę w bulderingu, ale też w robieniu filmów - jego debiut "Could Be Worst" całkiem nieźle rokuje - a do tego ukazuje to co ostatnio Fin zasiekał:


Adam Ondra jest zdecydowanym ulubieńcem wszelakich mediów - a nieomal każdy kto go napotka chce ustrzelić fotę lub nakręcić filmik. Tak też się stało na Dreamtime 8B:


Niccolo Ceria uporał się z Gioia - tyle, że wystartował stojąc - zatem "tylko" za 8B:


Guillaume Glairon-Mondet i Romain Desgranges rozwiązali pomiędzy innymi problemami, także klasyka Danse de Balrog... Nie strzelili żadnych ujęć, przynajmniej dla szerokiej publiczności - niemniej w tym temacie do powiedzenia ma coś Keith Bradbury, znany także jako Unclesomebody, który popełnił krótkimetraż właśnie z tego balda - nagrodzony w jakimś tam konkursie:


Sebastien Frigult na Gecko assis 8B+ nie został uchwycony, za to Michele Camianti - tak. Zatem to jego można oglądnąć na tym klasyku:

Chuck Barett też stroni od sławy i wypada tylko pokazać na przykładzie Tony Lamiche, jak się robi Mandalę SD...


Po przebrnięciu przez bloga Kensuke Hamady pisanego oczywiście po japońsku - muszę stwierdzić, że nie ma on filmu z Crazy Cradle 8B+... W zastępstwie więc do obejżenia trailer z japońskiego wspinaczkowego blockbustera "GiaNizm3", czyli jak się wymiata w Kraju Kwitnącej Wiśni:


Z kolei Minę Leslie-Wujastyk, która w ostatnim czasie odbyła trip po europejskich baldzikach, można podziwiać w całej okazałości na własnym terenie, a dokładniej w Curbar:


Anja Hodann też nie uraczyła nas filmowo z przejścia Teamwork - w zamian za co krótki film jak Szwedka radzi sobie w Blo:


No i chyba na tym na obecną chwilę poprzestaniemy ;)
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com