baner
 
 
 
 
baner
 

250. NUMER MAGAZYNU GÓRY KONKURS NA ĆWIERĆ KILO

Ćwierć tysiąca wydań magazynu GÓRY to dobra okazja, by dzielić się dobrem ;). 

Doceniając oczywiście biblijny imperatyw, na potrzeby naszego Konkursu dobro definiujemy nieco inaczej, zgodnie ze współczesnym duchem konsumpcjonizmu – to cenne nagrody, które przygotowaliśmy do rozdania: dobre plecaki Thule Stir 20 i Gregory Sketch 22, dobre koszulki z GÓRSKĄ grafiką oraz bardzo dobre przewodniki wspinaczkowe Jura 3 i Góry Sokole.

W jaki sposób można wygrać jedną z tych dobro-rzeczy? To proste – należy dobrze odpowiedzieć na dobre pytanie:

– W którym roku pojawił się w sprzedaży pierwszy numer Magazynu GÓRY?

I to wszystko. Jeśli naturalnie lubicie dobre, proste rozwiązania. Dla tych, którzy wolą zagmatwane sytuacje i logiczne wyzwania, mamy dwa pytania opcjonalne:

– Ile stron w sumie mają wszystkie wydania GÓR?

– Jaką łącznie wysokość mają szczyty zdobyte podczas wypraw opisanych na łamach naszego Magazynu?

Opcjonalność oznacza, że wyzwania możecie się podjąć, albo poprzestać na bezpiecznej opcji, czyli odpowiedzi na dobre, pierwsze pytanie konkursowe. Jednak odważnych nagrodzimy dodatkowym bonusem, czyli możliwością pomylenia się o… dobre 250%. To chyba rozsądna propozycja?

Spośród nadesłanych dobrych odpowiedzi wybierzemy te najbardziej dobre ;). A w przypadku samych mega dobrych, zatrudnimy sierotkę. Tak czy siak, będzie dobrze! 

 

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: redakcja@goryonline.com. Czekamy do końca sierpnia. 

 

  

 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wydawnictwo GÓRY z siedzibą w Krakowie, przy ul. Zbożowa 2, moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. 2015 r., poz. 2135 ze zm.) na potrzeby udziału w konkursie. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Mam świadomość, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zgadzam się z Regulaminem Konkursu. Jeżeli wymagany jest adres mailowy i będzie on wykorzystywany potem przez firmę do jakichkolwiek mailinków lub innych celów, to Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa GÓRY za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).plus notatka prawna poniżej, która jest jedynie informacją, ale jest wymagana: Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Wydawnictwo GÓRY z siedzibą w Krakowie (30-002), przy ul. Zbożowa 2. Dane osobowe zbierane są na potrzeby udziału w Konkursie, w tym w szczególności na potrzeby korzystania z Serwisu. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.). Podanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, niemniej jednak niezbędne dla celów udziału w Konkursie.

 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com