baner
 
 
 
 
baner
 
2021-06-04
 

Czwarte wydanie przewodnika wspinaczkowego „Góry Sokole”

Rusza przedsprzedaż czwartego wydania kultowego przewodnika po Sokolikach! 

  

Chyba nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że to najbardziej wyczekiwany przewodnik wspinaczkowy w tym roku! W każdym razie tak można sądzić po liczbie zapytań i próśb, jakie do nas docierały w trakcie ostatnich miesięcy. I wreszcie jest – pachnące jeszcze farbą drukarską czwarte wydanie topo Michała Kajcy „Góry Sokole” właśnie opuszcza wrota drukarni i niedługo trafi w ręce wyczekujących tej pozycji wspinaczy.

 

W przewodniku znajdziecie nowe, znacznie bardziej czytelne zdjęcia ścian zrobione z pomocą drona, a względem poprzedniego wydania przybyło w nim aż 50 dróg. Pojawiły się też nowe sektory bulderowe. Jak zwykle autor zdecydował się na wymianę większości fotografii wspinaczkowych. Poprawione zostały mapki i dodano współrzędne GPS. W arcyciekawej i rozbudowanej części historycznej, w której możecie przeczytać o takich postaciach jak Wojtek Kurtyka czy Wanda Rutkiewicz, również pojawiły się dwa nowe teksty.

 

Cóż, przewodnik Michała Kajcy już od dawna uchodził za wzorzec topo szczegółowo prezentującego rejon wspinaczkowy – zarówno pod względem użytkowym, jak i zawartych w nim informacji historycznych. Czy w nowej odsłonie autor zrobił kolejny krok ku ideałowi? Przekonajcie się sami, zamawiając „Góry Sokole” w przedsprzedaży w naszej księgarni.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com