baner
 
 
 
 
baner
 

Expander pierwszy raz zimą – Ciesielski, Sułowski i Tekieli o przejściu legendarnej łańcuchówki

W Tatrach spadł pierwszy powakacyjny śnieg i wielu z nas zaczyna powoli przygotowywać się psychicznie do zimy. Warto więc wspomnieć największe wydarzenie minionego sezonu zimowego, czyli pierwsze przejście o tej porze roku łańcuchówki Expander, którego dokonali Maciek Ciesielski, Piotr Sulowski i Kacper Tekieli.  

Fot. Piotr Drożdż

 

W filmowym wywiadzie przeprowadzonym przez Piotra Drożdża trójka świetnych wspinaczy szczegółowo opowiedziała o kulisach przedsięwzięcia, taktyce, kryzysach w trakcie przejścia oraz taternickich inspiracjach. 


Przy okazji tego spotkania, w prezencie od redakcji, wręczyliśmy chłopakom w prezencie czterosprężynowe ekspandery – każdy otrzymał w prezencie jeden taki przyrząd z wygrawerowanymi imieniem i datą przejścia. Możecie zobaczyć je na zdjęciach. ;-)

 

Fot. Piotr Drożdż

 

Tymczasem zapraszamy do oglądnięcia filmu. Mamy nadzieję, że zachęci on Was do spotkania z chłopakami na żywo podczas festiwalu w Lądku Zdroju!

 

 

A tym, którzy wiecznie spragnieni są tatrzańskich klimatów przypominamy, że w sprzedaży ciągle jest nasz Numer Tatrzański. ;-)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com