baner
 
 
 
 
baner
 

Extra - Light / MASTERS

Bardzo lekkie, trzyczęściowe kije teleskopowe z systemem blokady SBS oraz systemem szybkiej wymiany talerzyków RBS.
Bardzo lekkie, trzyczęściowe kije teleskopowe z systemem blokady SBS oraz systemem szybkiej wymiany talerzyków RBS.Regulacja długości: 61 – 135 cm
Materiał: stop aluminium Alu 7075 T6 F56
Grot: widiowy z węglików spiekanych
Rękojeść: ergonomiczna z pianki i korka
System blokady: SBS System
Technologie: RBS – system szybkiej wymiany talerzyków
Talerzyki: Ø 55 mm, Ø 95 mm
Pasek: comfort strap regulowany
Kolor:
srebrny
Kolor rurek teleskopowych: srebrny
Wyposażenie: gumowe nakładki

System wymiany talerzyków RBS (opatentowany przez Masters)Dzięki temu systemowi zdejmowanie i nakładanie talerzyków jest bardzo szybkie i łatwe. W zależności od warunków można używać różnych talerzyków: małych wiosną i latem, dużych – w śniegu. Zmiana talerzyka zajmuje jedynie kilka sekund. Cała operacja odbywa się przy użyciu rąk, nie są potrzebne są żadne specjalne narzędzia. Specjalne tworzywa, z których wykonany jest system RBS, zapewniają wytrzymałość i prawidłowe działanie w każdych warunkach atmosferycznych, na każdym rodzaju podłoża oraz we wszystkich temperaturach.

System blokady SBSSystem blokady SBS stawia - w każdych warunkach atmosferycznych – największy opór ze wszystkich systemów, jakie kiedykolwiek testowano. Dzięki temu systemowi regulacja długości kijów teleskopowych jest bardzo szybka i bezpieczna. Unikalny podwójny mechanizm rozporowy (wytwarzany ze specjalnych tworzyw testowanych do -50°C) zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki specjalnemu elementowi wykonanemu z aluminium mechanizm rozporowy nie zgubi się podczas regulacji.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com