baner
 
 
 
 
baner
 
2016-12-30
 

Góry dla Wcześniaków

„Góry dla Wcześniaków” to akcja wspierająca 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniach 02.01.2017 - 15.01.2017 na stronie: https://www.facebook.com/gorydlawczesniakow/ będą dostępne aukcje, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

 

Akcja „Góry dla Wcześniaków” została stworzona przez personel położniczy oddziału Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Głównym pomysłodawcą jest Mikołaj Sokołowski. Akcja wspierana jest przez Sztab WOŚP w Krakowie przy Gazecie Krakowskiej oraz Krakowską Fundację Dziecka Narodzonego NEONATUS. Współpracujemy z Kubą Terakowskim, koordynatorem Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który czynnie działa na rzecz WOŚP od 13 lat, organizując między innymi zbiórki pieniędzy przy schroniskach górskich oraz na szlakach turystycznych. Celem akcji Góry dla Wcześniaków jest wsparcie finansowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Realizujemy go poprzez aukcje internetowe zamieszczane na serwisie: aukcje.wosp.org.pl i koordynowane ze strony: https://www.facebook.com/gorydlawczesniakow/ Przedmiotem aukcji są noclegi w schroniskach górskich w Polsce oraz przedmioty przekazane przez osoby, sklepy i instytucje których głównym kręgiem zainteresowań są góry. Wśród wystawionych na aukcję przedmiotów znajdują się między innymi czekan i raki przekazane przez Marcina Yeti Tomaszewskiego, używane podczas niedawnego wyznaczania nowej drogi na północnej ścianie Eigeru.

 

 

Nazwę akcji wymyślił jej pomysłodawca Mikołaj Sokołowski, którego zajęciem poza pracą z wcześniakami są trekkingi po górach oraz fotografia górska.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com