baner
 
 
 
 
baner
 
2017-04-24
 

Na Kasprowym Wierchu ruszyła trasa Goryczkowa!

Promocje na skipassy!

Kasprowy Wierch  to obecnie jedyny w kraju ośrodek narciarski, w którym nadal panują doskonałe warunki do jazdy na nartach. Funkcjonują obie trasy narciarskie – Goryczkowa i Gąsienicowa, czynna jest także nartostrada z Goryczkowej. Dodatkowo, aż 20 proc. mniej zapłacą teraz za skipassy na Kasprowy Wierch zarejestrowani użytkownicy karty PKLpass.

 

To świetna wiadomość dla miłośników nart i snowboardu! Na Kasprowy Wierch powróciła prawdziwa zima. Po ostatnich opadach śniegu w Tatrach, sezon narciarski na jedynych w Polsce terenach o charakterze alpejskim może potrwać wyjątkowo długo. Trasy są świetnie przygotowane – narciarze cieszą się idealnymi warunkami do jazdy. W niektórych miejscach pokrywa śnieżna sięga nawet ponad 2 metry.

 

- Kalendarzowa wiosna to idealny czas do spędzania wolnych chwil na Kasprowym Wierchu – to właśnie teraz „święta góra narciarzy” pozwala połączyć aktywny zimowy wypoczynek z prawdziwie wiosennym słońcem i wspaniałą opalenizną. Śniegu nadal przybywa, utrzymują się również minusowe temperatury, w związku z tym planujemy, że sezon zimowy potrwa aż do 7 maja – mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu PKL.

 

Polskie Koleje Linowe przygotowały na ten okres wyjątkową promocję - skipassy 1-dniowe i  2-dniowe można kupić teraz 20 proc. taniej. Ze zniżki mogą skorzystać posiadacze zarejestrowanej karty PKLpass, którzy zrobią zakupy w sklepie online, na stronie www.pkl.pl. Każdy może zostać zarejestrowanym użytkownikiem PKLpass i  korzystać z rabatu (szczegółowe instrukcje na stronach www.pkl.pl). Wszyscy pozostali narciarze otrzymają 10 proc. rabatu. Promocja jest ważna aż do odwołania.

 

Dostępny jest także skipass No Limit, umożliwiający wielokrotny przejazd koleją na Kasprowy Wierch.

W związku z wysokim zagrożeniem lawinowym, TOPR zaleca uprawianie narciarstwa zjazdowego i snowboardingu tylko na wyznaczonych i dopuszczonych trasach.

 

Skipass obejmuje przejazd koleją linową Kasprowy Wierch, korzystanie z kolei krzesełkowych oraz ze znajdującego się na trasie Gąsienicowej slalomu z  pomiarem czasu.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com