baner
 
 
 
 
baner
 
2010-03-01
 

"Nasze Skały" dziękują Klubom i darczyńcom indywidualnym!

Dziękujemy bardzo wszystkim dwunastu Klubom, które zdecydowały się wesprzeć finansowo Inicjatywę Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały".
Przekazane środki pochodzą zarówno z budżetów poszczególnych Klubów, jak i z dobrowolnych „zrzutek” przeprowadzonych na spotkaniach i imprezach klubowych. Przekazane przez Kluby darowizny mieściły się w przedziale od 100 do 4 290 zł, co dało łączną kwotę 16 386 zł. Najbardziej hojne okazały się KW Warszawa, KW w Toruniu, UKA i KW Katowice, ale wielkie podziękowania należą się oczywiście wszystkim!

Lista Klubów wspierających:

    * Klub Wysokogórski Warszawa
    * Klub Wysokogórski w Toruniu
    * Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
    * Klub Wysokogórski w Katowicach
    * Klub Wysokogórski Zakopane
    * Jurajski Klub Wysokogórski
    * Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
    * Klub Wysokogórski w Bydgoszczy
    * Klub Wysokogórski w Częstochowie
    * Wrocławski Klub Wysokogórski
    * Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
    * Speleoklub Olkusz

Zaktualizowana lista podmiotów wspierających „Nasze Skały" znajduje się na stronie www.naszeskaly.pl, w zakładce „Partnerzy”.

Wielkie podziękowania należą się także darczyńcom indywidualnym, często nie zrzeszonym w żadnym klubie. Wbrew pesymizmowi wielu krytyków, lecz również sympatyków „Naszych Skał", zapoczątkowana na 7 KFG akcja "pospolitego ruszenia" przyniosła efekt - w ciągu trzech miesięcy na koncie „Naszych Skał” znalazło się ponad 8 000 zł! Jeszcze raz okazało się, że dzięki dobrej woli „zwykłych” ludzi można przenosić góry. Niezmiernie dziękujemy wszystkim, którzy okazali nam zaufanie i przekazali na działalność „Naszych Skał” darowizny ze swoich prywatnych środków. Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie i będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie także w trakcie wypełniania PIT-ów oraz że Wasze zaangażowanie będzie przykładem dla kolejnych osób, które zdecydują się wesprzeć tę niezmiernie ważną dla wszystkich polskich wspinaczy Inicjatywę.

A teraz trochę szczegółów. Od chwili otwarcia dedykowanego konta PZA w dniu 4 grudnia 2009 do 22 lutego 2010 na konto „Naszych Skał” wpłynęły 223 darowizny pochodzące od indywidualnych darczyńców, na łączną kwotę 8 047 zł. Najwyższe darowizny sięgały 350 zł, zanotowaliśmy bardzo dużo (29) wpłat od 100 zł wzwyż, a średnia wartość darowizn wyniosła 36 zł. Niektóre osoby zdecydowały się nawet na stałe zlecenie przelewu środków na rzecz "Naszych Skał"! Jesteśmy wszystkim Wam bardzo wdzięczni za Waszą życzliwość – postaramy się nie zawieść okazanego nam zaufania.

Z uwagi na dużą ilość wpłat oraz pytania, czy przekazywane darowizny rzeczywiście do nas docierają, zdecydowaliśmy się na utworzenie na stronie „Naszych Skał” kolejnej zakładki – „Darczyńcy indywidualni”. Będą tam widoczne wszystkie wpłaty, uzupełniane okresowo,  pochodzące od osób fizycznych, wraz z datą wpływu i inicjałami osoby wpłacającej. To ostatnie rozwiązanie wynika z wymogów Ustawy o ochronie danych osobowych.

Na koniec jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którym los naszych polskich skał nie jest obojętny.

Włodek "Jacooś" Porębski
IŚW "Nasze Skały"

Źródło: naszeskały.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com