baner
 
 
 
 
baner
 
2022-04-29
 

Zaprojektowane przez kobiety dla kobiet - legginsy trekkingowe Fjällräven

Funkcjonalne i trwałe produkty Fjällräven są doceniane przez entuzjastów outdooru na całym świecie. Marka postawiła sobie za cel wprowadzanie co sezon kolejnych innowacyjnych produktów, które sprawią, że każdy będzie mógł poczuć się komfortowo na łonie natury. Właśnie dlatego w tym sezonie projektantki i projektanci firmy Fjällräven skupili się na stworzeniu wyjątkowych legginsów. Efektem ich pracy są nowe, wysoce techniczne legginsy. Wykorzystując innowacyjną tkaninę i solidną konstrukcję, Fjällräven wyraźnie dąży do tego, aby stać się ulubioną marką outdoorową kobiet.

Fot. materiały prasowe Fjällräven

 

Kolejny krok w dziedzinie legginsów trekkingowych

 

Dzięki zaangażowaniu dedykowanego kobiecego zespołu projektowego Fjällräven stworzył legginsy trekkingowe Abisko Trekking Tights Pro W. Wykonane z kompresyjnej, szybkoschnącej tkaniny z poliestru z recyklingu oraz odpornych na przetarcia elastycznych wzmocnień Cordura w miejscach narażonych na uszkodzenia, zapewniają niezrównany komfort i niezawodność na szlaku. 

 

Legginsy trekkingowe to kolejny krok na drodze Fjällräven do stania się wiodącą marką outdoorową dla kobiet, które stawiają bardzo wysokie wymagania swojemu sprzętowi. Global Product Director Donna Bruns opowiada o szczegółach ich powstania:

 

“Wybór spodni może być dla kobiet szczególnie trudny, ponieważ nasze ciała bardzo się różnią. Stawia to wysokie wymagania dotyczące dopasowania i rozmiaru. Do prac nad legginsami Abisko Trekking Tights Pro W powołaliśmy specjalny kobiecy zespół projektowy i zebraliśmy opinie testerek, dzięki czemu mogliśmy stworzyć produkt, który same chętnie będziemy nosić na szlaku. Gwarantują one doskonałe dopasowanie i wygodę, dużą swobodę ruchów i są wystarczająco wytrzymałe, aby sprostać wysokim wymaganiom, jakie stawiamy sobie i naszemu sprzętowi podczas wędrówek”.

 

Więcej szczegółów na temat rozwoju produktu i zespołu znajdziecie w wywiadzie z Donną Bruns.

 

 Fot. materiały prasowe Fjällräven

 

Ale przyjaciele są jeszcze ważniejsi. Sofia Johansson, ekspertka w dziedzinie outdooru, może to potwierdzić. W 2021 roku ukończyła trekking Fjällräven Classic Sweden ze swoją wieloletnią przyjaciółką Jenny. Choć nie widziały się przez pięć lat, po prostu się spotkały i pokonały110-kilometrową trasę Szlakiem Królewkim (King’s trail) w Szwecji. Po drodze pogłębiły swoją przyjaźń i doceniły legginsy trekkingowe. Przeczytaj historię Sofii na blogu Foxtrail.

 

 Fot. materiały prasowe Fjällräven

 

Udany trekking dzięki odpowiedniemu sprzętowi 

 

Od lat marka Fjällräven jest uznawana za eksperta w dziedzinie wygodnych spodni o doskonałym dopasowaniu. Wysoce techniczne legginsy Abisko Trekking Tights Pro W potwierdzają to za sprawą podwójnie dzianego, odprowadzającego wilgoć, elastycznego materiału, a także solidnej konstrukcji, przemyślanych szwów i funkcjonalnych detali.

 

Fot. materiały prasowe Fjällräven

 

Informacja prasowa

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com